کانون مهدویت دانشگاه میبد

از مجموعه کانون های بسیج دانشجویی دانشگاه میبد

کانون مهدویت دانشگاه میبد

از مجموعه کانون های بسیج دانشجویی دانشگاه میبد

کانون مهدویت دانشگاه میبد
نویسندگان

مقصود از مسیحیت صهیونیستی چیست؟

چهارشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۱۳ ق.ظ

مسیحیت صهیونیستی» جریانی است سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی که امروزه با تمام قدرت و با تکیه بر پیشگویی‌های آخرالزمان، بر اریکه قدرت (در امریکا و برخی کشورهای غربی) تکیه زده‌اند.
این گروه با ادبیاتی‌ کینه‌توزانه و خصومتی آشکار با فرهنگ شیعی و مهدوی و با اعلام قریب‌الوقوع‌‌بودن ظهور حضرت ‌مسیح‌ علیه‌السلام در اورشلیم، سعی در بسیج تمامی قوا علیه کشورهای اسلامی دارند تا به‌زعم خود، همه زمینه‌های لازم برای ظهور مقدس را فراهم سازند، و موانع بین راه را پیشاپیش از میان بردارند.
«مسیحیت صهیونیستی» با مراجعه به منابع توراتی و ایمان به پیشگویی‌های کتب تحریف شده یهودیان، ظهور حضرت‌ عیسی‌ علیه‌السلام را مشروط به وقوع جنگی بزرگ، عالم‌گیر و هسته‌ای می‌شناسد و مرکز این جنگ خانمان‌سوز را هم «منطقه آرماگدون» واقع در فلسطین اشغالی اعلام می‌کند. به‌حسب همین پیشگویی‌ها، وقوع جنگ آرمگدون را هم مشروط به تشکیل اسرائیل بزرگ و تسلط یهودیان بر کل سرزمین فلسطین و حتی فراتر از آن یعنی سوریه و عراق معرفی می‌کند.
پر واضح است که آنان تمامی حلقه‌های این زنجیر را به‌ هم متصل کرده‌اند و آخرین حلقه را هم رفع موانع فرا روی اسرائیل؛ یعنی انهدام سرزمین‌های اسلامی و سرکوب هر گونه حرکت عدالت‌خواهانه مسلمین و شیعیان و به‌ویژه ایران اسلامی می‌دانند. چنان‌که به‌حسب همین فرضیه، وارد عراق شده و اندیشه سلطه بر سوریه، عربستان و ایران را در سر می‌پرورانند و با تقویت تمام‌عیار اسرائیل، مقدمات به اصطلاح جنگ مقدس را فراهم آورده‌اند.

نظرات  (۱)

در راه ترویج حقیقت، ثابت قدم باشید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">